Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

o Belitě

 

Belita je běloruskou společností s tradicí již od roku 1988. Produkty jsou vyráběny v souladu s mezinárodními standarty pomocí moderních technologií v Itálii. Pro výrobu kosmetických přípravků jsou používány pouze vysoce kvalitní suroviny od předních světových výrobců.

Italská společnost „G.V. F.- GIVIEFFE S.P.A.“ se zabývá zhotovením kosmetických produktů, dodává technologií a poskytuje  své cenné "KNOW HOW" na některé výrobky B&V. Všechny kosmetické přípravky se vyrábí na bázi přírodních surovin, které zajišťuje vlastní agro pobočka. Tato pobočka se zabývá pěstováním rostlin a výrobou více než 100 druhů rostlinných extraktů nejen pro vlastní potřebu, ale také pro další prodej jiným kosmetickým společnostem. 

Společnost B&V nadále provádí vědecké výzkumy, používá moderní komponenty, zdokonaluje kvalitu produkce ale také design výrobků. Kosmetika BELITA si neklade za cíl přilákat zákazníky podbízivým a drahým obalem,jde nám především o obsah, proto se naše výrobky vyznačují vkusným a jednoduchým designem. 

Dnes B&V vyrábí profesionální přípravky pro kadeřnictví, kosmetické salóny a masážní studia

Výrobky B&V můžete zakoupit v takových státech jako Bělorusko, Německo, Japonsko, Spojené Arabské Emiráty, USA, Kanada, Moldávie, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Kazachstán, Arménie a Rusko. A nyní také v České republice.

Firma B&V má vybudovaný a trvale udržovaný integrovaný systém řízení kvality (v souladu s ISO 9001), systém environmentálního managementu (v souladu s ISO 14001) a systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v souladu s OHSAS 18001.

Firma B&V taktéž spolupracuje se švýcarským farmaceutickým koncernem Pentapharm, který zpracovává a zkoumá přípravky zabraňující stárnutí pokožky.

 

Governmental prize quality Belarus

Společnosti B&V byla udělena

běloruská vládní cena kvality

Belita dnes:

Dnes je společnost Belita uznávanou kosmetikou značkou. Zahrnuje kompletní cyklus-od navrhování unikátních formulací léků, návrhy obalu až po samotnou distribuci. 

Při výrobě kosmetických přípravků se používají pouze kvalitní suroviny předních světových výrobců. Syntéza přírody a vědy umožňuje vytvářet prvotřídní kosmetiku. 

Každý výrobek je vyroben ve shodě se všemi technickými a právními normami, bezpečnost je potvrzena mnoha lékařskými a laboratorními testy prováděných v rámci hygienické a produktové certifikace, splňuje normy ISO 9001-2001 a ISO 14001

KOSMETIKA BELITA NENÍ TESTOVÁNA NA ZVÍŔATECH

 

 

 

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cznapište nám

Ověřovací kód

newsletter

Budeme Vám posílat naše aktuality e-mailem!